kOMFORTAS

IR NAMAMS IR DARBAMS

...

Store is loading

Rankų darbas

Lietuvoje vis daugiau žmonių pasirenka ekologiškas ir tvarias alternatyvas, o viena iš jų – rankų darbo šlepetės. Kiekviena pora yra unikali, kadangi jas gamina močiutės, naudojančios tik natūralius medžiagas, tokias kaip vilna, linas arba medvilnė. Šlepetės ne tik yra patvarios, bet ir yra ekologiškos, kadangi jos yra pagamintos su atsinaujinančiomis medžiagomis, kurios yra pakartotinai naudojamos. Įsigydami šias šlepetes, mes ne tik remiame užmiesčiuose gyvenančias močiutes, rankų darbą ir tradicijas, bet ir palaikome tvarų gyvenimo būdą.

Garantuota kokybė

Didžiuojamės mūsų produkto patvarumu, metai iš metų nešiodami tą pačią porą, nesijaudindami dėl susidevėjimo net ir po daugelio skalbimų.

Lietuviškas nuo pat šaknų

Mes pasisakome už vietinio verslo skatinimą. Dėl šios priežasties Shleps produktai yra Lietuviški iš didžiosios L: siūlai, batraiščiai, logotipas, net dėžutė, kurioje jie atkeliauja - visa tai yra sukurta Lietuvoje.

Atsakinga prabanga

Prabangą suprantame kaip atsakingą gamybos procesą. Tikime vyresnių žmonių įdarbinimu ir bendradarbiavimu su vietiniais verslais. Siekiame to kiekviename žingsnyje.

Iššaukiantis stilius ofise

Nepakeičiamas namuose

Labai patinka, kaip šiltas močiutės apkabinimas. Ir legaliai su batais gali būti ant lovos - jau privalumas.

- Emilija Balandytė